TUDOMÁNYFESZTIVÁL

A fesztivált 2010-ben a szervezők azzal a céllal hívták életre, hogy a tudományos ismeretterjesztést népszerűsítse egy minden korosztály számára vonzó, ingyenes rendezvény keretében. A tudományünnep programelemei különös hangsúlyt helyeznek a köznevelésben tanuló diákok megszólítására.

A XI. Tudományfesztivál az előző évek tapasztalatait és együttműködési kapcsolatait felhasználva Miskolcon, a korábbi rendezvényeknél grandiózusabb formában mutatja be a legújabb innovációkat a középiskolás diákok találmányaitól a nagyvállalati fejlesztésekig. Célunk, hogy a közoktatásban tanuló diákok számára élményszerű tapasztalati tanulás módszertanával biztosítsunk szemléletformálási platformot, amely jelentős mértékben befolyásolhatja pályaválasztási lehetőségeiket. Fontos szempont számunkra az oktatás innovatív oldalának széles körű bemutatása, ezért a közoktatás és a felsőoktatás mellett külön hangsúlyt helyezünk a megújult szakképzés reprezentációjára.

XI. Tudományfesztivál programja

X. TUDOMÁNYFESZTIVÁL MISKOLC – MEGHÍVÓ OKTATÁSI INTÉZMÉNYEKNEK

VIDEÓ A JÖVŐ UTCÁJA – VIII. TUDOMÁNYFESZTIVÁLRÓL

YOURBANIST MOBILALKALMAZÁS