HÉLIOSZ – a Nap és az élet új nézőpontból Könyvbemutató

Grandpierre Atilla: HÉLIOSZ – a Nap és az élet új nézőpontból c. könyvének bemutatója
december 11-én, 16 órától a Kossuth Klubban.

“Öt éves koromban azért akartam csillagász lenni, mert tudtam, hogy a Nappal kell foglalkoznom. Később ezt elfelejtettem, de a sors úgy hozta, hogy a legnagyobb felfedezéseim a Nappal kapcsolatban születtek. Több évtizeden át kutattam a naptevékenység eredetét. Amikor eljutottam a naptevékenység eredetének legvégső pontjára, sok évre elegendő munkát adott, hogy választ találhassak a felmerült kérdésekre. A válaszok felkutatása során megváltozott a Nap természetéről alkotott elképzelésem. Azóta új fényben látom a Napot és az életet. Ebben a könyvben szeretném megosztani a Napról és az életről szerzett legfontosabb gondolataimat a földi élet minél nagyszerűbb irányba fejlődése számára.” – vallja a Szerző.

A könyvről a szerzővel beszélget: IFJ. TÓTH GYÖRGY, a Kossuth Rádió szerkesztő-riportere
Hozzászólók: ANTAL Z. LÁSZLÓ szociológus, „A Nap szerepe a társadalmak életében” című könyv szerkesztője – és remélhetően még sokan mások!
Időpont, helyszín:
2015.12.11. (péntek), 16 óra