RENDEZVÉNYSZERVEZÉS ÉS TEREMBÉRLET

TEREMBÉRLET DÍJAK

FÖLDSZINT

TEREM NEVEMÉRET (nm)BEFOGADÓKÉPESSÉGFELHASZNÁLÁSBÉRLETI DÍJ
KLUBTEREM60 nm60-80 főklubest, könyvbemutató, kerekasztal-beszélgetés, filmvetítés15 000-25 000 Ft/óra
KISTEREM
(klubteremből nyílik)
35 nm20-30 főrendezvényt kiegészítő fogadás
HALL65 nm80 főfogadás, fesztiválhelyszínKizárólag a teljes klub bérlése esetén vehető igénybe.

EMELET
TEREM NEVEMÉRET (nm)BEFOGADÓKÉPESSÉGFELHASZNÁLÁSBÉRLETI DÍJ
NAGYTEREM110 nm150-170 főKonferencia, koncert, színház, előadás, filmvetítés20 000 - 50 000 Ft/óra
BIEDER SZOBA25 nm15 fő „pihenő”, VIP-szobaKizárólag a nagyterem bérlése esetén vehető igénybe.
HALL60 nm50-80 főrendezvényhez kapcsolódó fogadás, kiállítótérKizárólag a nagyterem bérlése esetén vehető igénybe.
OKTATÓTEREM40 nm40 főoktatás, klubdélután5 000 - 15 000 Ft/óra

Áraink irányadó bérleti díjak. A feltüntetett árak bruttó árak.

A terembérleti díj tartalmazza a terem igény szerinti elrendezését, a rendezvényhez szükséges technikai kellékeket és asszisztenciát, a téli szezonban ruhatár biztosítását és a rendezvény típusától függően portaszolgálatot.

Technikai szolgáltatások

Ruhatár, portaszolgálat, teremhangosítás, vezetékes mikrofon, zsinór nélküli mikrofon, projektor, vetítővászon, internetkapcsolat, hangfelvétel, színpad (nagyterem), flipchart tollakkal, háttérzene, klímarendszer (nagyterem), művészöltöző. Lehetőség van szinkrontolmács-fülke bérlésére
(egy idegen nyelvre, 50 főre) 70.000 Ft/nap.

Cateringszolgáltatások

Bisztrónk egész napos nyitvatartással, kávéval, tapasokkal, szendvicsekkel, napi menüvel, izgalmas étlappal várja a vendégeket, illetve biztosít szolgáltatásokat a rendezvényeknek.
Ezek közül néhány: bekészítés, borkóstoló, italpult, díszétkezés, hideg-meleg büfé, kávészünet, koktélparty, pezsgős koccintás, szendvicsparty.

A Klubban megegyezés szerint jelenhet meg külső catering szolgáltató.

Rendezvénytípusok

Konferencia, karácsonyi party, esküvő/lakodalom, privát party, bál, dolgozói party,
házassági évforduló, baráti összejövetel, csapatépítés, díjátadás, előadás, képzés, megnyitó, partnerfogadás, sajtótájékoztató, születésnap, tárgyalás, termék-, divatbemutató.

Színpadi produkciók

A nagyteremben mobilelemekből épített színpad található, amelynek mérete 6X4 m. Igény szerint átalakítható vagy elbontható.

Parkolás

Parkolásra a Pollack Mihály téri mélygarázst ajánljuk.

Különlegességek

A Klub hangulatos, belső udvarral rendelkezik, amely kiváló kiegészítője akár egy céges estnek, akár egy esküvőnek, születésnapnak.